Mažoretky

Skupina Berušky vznikla v roce 2012, navštěvovalo ji 9 děvčat. Od letošní sezóny bude tato skupina vystupovat pod názvem Rebelky v kategorii Juniorky. O rok později byla založena mladší skupina, která si říká Fialky, v současné době má 10 členek, cvičí v kategorii Děti. V září 2014 se dala dohromady třetí, nejmladší skupina, kterou navštěvuje 7 děvčat. Mažoretky reprezentují obec účastí na soutěžích, vystupují na různých kulturních akcích, jako jsou například plesy nebo poutě. Od roku 2015 jsou začleněny pod TJ Sokol Vyskytná. Trénují pod vedením Terezy Borkové, která se mažoretkám věnovala závodně devět let, účastnila se i Mistrovství republiky.

V roce 2015 se nejstarší skupina účastnila soutěží v Pacově, v Chotěboři, v Pelhřimově a v Brtnici. Nejlepšího umístnění dosáhla v Pacově, kde obsadila krásné 5 místo.

Tréninky se konají jednou týdně v pátek odpoledne ve velké tělocvičně.
Podřízené stránky (2): Fórum mažoretky Fotoalbum