Želiv : Vyskytná 3:3

přidáno: 21. 4. 2015 4:16, autor: Jiri Roubicek   [ aktualizováno 21. 4. 2015 4:21 ]

Utkání lépe začalo pro hosty, kdy se šťastnou dorážkou prosadil Havel. Domácím se podařilo po dalších patnácti minutách proměnit ve vyrovnávající gól centr J. Radila přímo na nohu spoluhráče Peknika, který jen přiklepnul do odkryté branky. To se ale nepozdávalo hostujícímu hráči Šustrovi, který za další tři minuty předvedl krásnou zasekávačku domácímu gólmanovi a Vyskytná odcházela do kabin s jednogólovým náskokem. Hosté po změně stran byli aktivnější, ale nedokázali proměnit slibné šance, až přišlo varování formou pokutového kopu. Ten domácí nedokázali proměnit zásluhou opět perfektně chytajícího hostujícího gólmana Sekala. Domácí si situaci ještě zkomplikovali v 60. minutě, kdy (cituji ze zápisu o utkání: úmyslné strčení do soupeře při přerušené hře) Lukáš Radil obdržel druhou žlutou kartu a šel si dát předčasně studenou sprchu. Po té se soupeři "oťukávali" menšími šancemi až do 78. minuty, kdy se domácím podařilo opět vyrovnat po sérii rohových kopů. Vyskytná dokázala ještě odpovědět krásnou samostatnou akcí hostujícího Štěpána, kdy si kousek za půlkou převzal míč a dopravil ho až za záda domácího gólmana. Bohužel pro hosty to nebyla poslední změna stavu utkání. Po následné rozehrávce byl faulován domácí hráč a rozhodčí nařídil přímý kop. Po krásně nacentrovaném kopu se domácí hráč J.Radil snadno uvolnil přes hostujícího Roubíčka a hlavou upravil skóre na konečných 3:3.

Želiv: Sedlák - Cupl, Novák (75. Koča), Hora, Špinar (8. Dolejš), Gregor, Kopecký, L. Radil, Stibůrek (63. Němec), J. Radil, Peknik (75. Bejda)
Vyskytná: Sekal - Roubíček, Fíla, Vondrák, Bezděkovský, Mejstřík (80. Fila), Šustr, Valenta, Krejčí (46. Bína), Havel (85. Blažek), Štěpán

Góly: Domácí: 35. Peknik, 78. Němec, 86. J.Radil
         Hosté: 20. Havel, 38. Šustr, 85. Štěpán