Želiv - Vyskytná 4:3 (3:0)

přidáno: 22. 10. 2013 21:53, autor: Pavel Vondrak
Želiv 20.10.2013 - Vyskytná v první půli předvedla opět tragický výkon stejně jako proti N. Cerekvi minulý týden. Nechali jsme domácí hrát, špatně jsme k nim přistupovali, pouštěli je do nebezpečných útoků. Potrestali nás hned třemi góly. Do druhé půle jsme již vstoupili lépe a začali jsme konečně něco tvořit. Dokázali jsme postupně vstřelit dvě branky a dostat se tak do kontaktu 3:2, ovšem chvilku nato jsme opět obdrželi pro domácí šťastný gól. Pět minut před koncem zápasu dokázal z penalty snížit Přibyl, poté jsme měli ještě několik gólových příležitostí, ale už jsme nedokázali ten poslední gól vstřelit. Za druhý poločas bychom si remízu zasloužili, ale fotbal se hraje na góly a ne na zásluhy.
Příčiny neúspěchu? Životospráva některých jedinců (vinobraní v Sázavě). Špatné taktické pojetí v první půli, nechávali jsme domácím příliš prostoru ve středu hřiště. Nedůrazná práce obrany.