Vyskytná : Želiv 3 : 6

přidáno: 9. 9. 2015 21:23, autor: Jiri Roubicek   [ aktualizováno 11. 9. 2015 22:50 ]
Hosté ze Želiva přijeli do Vyskytné s jasným cílem. Uloupit zde tři bodíky do tabulky a nakročili k tomu hned od začátku, kdy se v páté minutě trefil po závaru před brankou J. Radil. Domácí nezvládli začátek utkání a zaslouženě v 16. minutě prohrávali už 2:0. Poté se hra vyrovnala a Vyskytná dokázala do přestávky srovnat dvěma góly Štěpána a vypadalo to, že by Vyskytná přeci jen mohla nechat body doma. Nicméně po přestávce jako by se z kopaček domácích hra úplně vytratila. Hosté začaly mít jasnou převahu a otevřeli si střelnici. Vyskytná mohla být ráda za tento výsledek. Byl to černý den pro Vyskytenský fotbal. Výhru hostů zařídili střelecky pouze dva hráči a to 4x J. Radil a 2x L. Radil. Hosté si spravedlivě odvezli z Vyskytné tři body.

Vyskytná: Sekal - Roubíček (60. Blažek), Fíla, Vondrák, Bína, Mejstřík, V. Fila (46. Šustr), Valenta, Krejčí (70. Havel), Souček, Štěpán
Želiv: Thomaier - Dolejš, Novák, Hora, Špinar, Němec (80. Bejda), Kopecký, L. Radil, Stiburek (64. Šebesta), J. Radil, Z. Hemeš

Góly: domácí: 30. a 42. Štěpán, 86. Blažek
           hosté: 5., 16., 47. a 80. J. Radil, 55. a 72. L. Radil