Vyskytná : Petrovice 7 : 2

přidáno: 26. 8. 2015 20:55, autor: Jiri Roubicek   [ aktualizováno 26. 8. 2015 21:15 ]

V úvodním kole III. třídy přijel na hřiště do Vyskytné tým Petrovic, který v uplynulé sezoně obsadil poslední příčku tabulky. Favorit zápasu byl tedy jasný. Domácí mužstvo neponechalo nic náhodě, po celých devadesát minut kontrolovalo hru a zápas zcela ovládlo. Výsledek 7:2 je odrazem herní převahy domácích. Hosty tak zřejmě ani letos nečeká lehká sezona.Jednoznačná partie pro domácí a kdyby si Petrovice odvezly deset gólů, nikdo by se nedivil. Domácí nastoupili v nejsilnější sestavě a hra tomu odpovídala. Petrovice se v prvním poločase maximálně dvakrát dostaly za půlku. Vyskytná rozehrávala nespočet rohů a standartních situací, ale vytvořila si poločasový náskok pouze 2:0, když se nejprve v 10.minutě trefil Jan Bezděkovský a ve 30.minutě zvyšoval na dvoubrankový rozdíl Libor Souček.Ve druhém poločase ale domácí Vyskytná už brankostroj roztočila na plné obrátky. V 48. minutě Štěpán,  55. a 60. minutě zakončil hattrick Bezděkovský,  65. minuta Souček a skóre zakončil v 80.minutě stoper Petr Fíla. Nebýt herního útlumu mezi 50 - 65. minutou, kdy Petrovice snížily po ojedinělé chybě P.Fíly a nešťastnému vlastnímu gólu obránce Vondráka, mohlo mít skóre daleko zajímavější podobu pro domácí. Úvod soutěže tak mnohem lépe vyšel domácím, Petrovice po loňské neúspěšné sezóně zřejmě i letos budou hrát ve III. třídě pouze druhé housle.

Vyskytná:  Sekal - RoubíčekP. FílaVondrákBudík (61. Bína) - Krejčí (65. Mejstřík)ValentaŠustrBezděkovský - Souček (75. V.Fila),                                                 Štěpán (77.Blažek)

Petrovice:  Kytka - Krejč, Klos, Kočička, Dus - Peterka, KamešZach, Krpálek - Kubát , Folejtar

Góly: domácí: 10., 55. a 60. Bezděkovský, 30. a 65. Souček, 48. Štěpán, 80. P. Fíla

hosté: 50. Krejč, 55. vlastní