Vyskytná : Petrovice 1:0

přidáno: 23. 5. 2015 9:03, autor: Jiri Roubicek   [ aktualizováno 23. 5. 2015 9:15 ]
Od začátku zápasu šlo znát, že v tomto utkání se proti sobě postavili soupeři bojující o setrvání v této soutěži. Petrovice přijeli posíleni o hráče z Budíkova a naopak Vyskytné scházel střed obrany. Na místo stopera se proto posunul záložník Bezděkovský a před něj útočník Souček. Zápas začal nepohlednou hrou z obou stran a bez výrazných šancí. Až po půl hodince hry hostující tým začal výrazně obtěžovat domácí obranu a výsledkem bylo břevno a několik pěkných střel směřujících na domácí svatyni, ale v ní stál celé jaro výborně chytající šaman Sekal, který opět začaroval. Domácí příliš šancí nemělo, i když na pomoc povolali legendárního střelce Ladislava Hlobeně. Ten ale odmítl střeli svůj dvoustý gól za Vyskytnou. Po přestávce Vyskytná zatočila sestavou. Na hřiště nastoupil Petr Blažek do útoku. Z obrany se posunul Souček zpět na své tradiční místo do útoku a do obrany se stáhnul střední záložník Šustr. Na hře to bylo poznat a po deseti minutách druhého poločasu domácí tribuny slavili. Po sólové akci Štěpána, který přes půl hřiště zatáhnul míč takřka k malému vápnu soupeře přihrál před odkrytou branku Součkovi a bylo to jedna nula pro Vyskytnou. Poté se domácí utlumili v aktivitě a dali Petrovicím možnost zatočil s výsledkem. Hosté stupňovali aktivitu a vypracovali si několik gólových šancí, ale buď jim radost překazil čarující Sekal, nebo branková konstrukce, která v druhém poločase zazvonila hned třikrát. Vyskytná hrozila už spíše sporadicky zásluhou Blažka a Štěpána. Nakonec se Vyskytná mohla radovat z hubeného vítězství 1:0. Petrovice si v tomto utkání vytvořilo velké množství šancí a upřímně řečeno tato prohra pro ně byla dosti krutá, ale fotbal se nehraje na šance, ale na góly.

Vyskytná: Sekal - Roubíček, Bezděkovský, Vondrák, Souček (80. Fila), Mejstřík, Šustr, Valenta, Krejčí, Štěpán, Hlobeň (46. Blažek)
Petrovice: Beránek - Kloc, Dus, Folejtar, Krpálek, Zach, Kameš, Peterka, Marousek, Onderka, Zástěra

Góly: 55. Souček

Rozhodčí: Blažek