Vyskytná : Lukavec 0:0

přidáno: 14. 4. 2015 21:32, autor: Jiri Roubicek   [ aktualizováno 14. 4. 2015 21:34 ]
K vidění bylo pohledné utkání, ve kterém se od hostů čekalo víc. Naopak domácí překvapili svým výkonem. Vyskytná neproměnila spoustu šancí, což je obrázek podzimní části sezóny. Tentokrát zahrála téměř bezchybně domácí obrana podpořena vynikajícím výkonem gólmana Sekala, který v několika slibných šancí Lukavce zazářil. Po několika neproměněných šancí Vyskytné a efektivních zákrocích gólmana Lukavce si oba týmy rozdělili po bodu za bezbrankovou remízu.

Vyskytná: Sekal - Roubíček, Fíla, Vondrák, Bezděkovský, Mejstřík (34. Fila), Šustr, Valenta, Krejčí (72. Přibyl), Souček (84. Bína), Štěpán
Lukavec: Ludvík - Lukáš Krill, Mařinec, Vacík (70. Zadražil), Merenus, Kuneš, Pešek (80. Wenemoser), Prokop, Luboš Krill, Zamrzla (46. Mišoň), Šimek

Rozhodčí: Šťastný
ŽK: 3 : 3