Vyskytná A - Jiřice 1:5 (1:3)

přidáno: 8. 5. 2013 22:17, autor: Pavel Vondrak   [ aktualizováno 8. 5. 2013 22:47 ]
4.5.2013 Vyskytná - Vyskytenská obrana se vyznamenala a opět dostala gól hned v úvodu zápasu, tentokrát ve 3.minutě. Deset minut na to dokázal Souček srovnat, ale to bylo asi vše, co jsme předvedli. Jiřičtí nás výrazně přehrávali, jejich umístění v tabulce to jen potvrzuje. Nápor hostů se nám dařilo udržet jen chvíli, bohužel brankář Drahný neměl svůj den, a po dvou jeho nepochopitelných zaváhání jsme prohrávali již 1:3. Do druhé půle jsme nastoupili s mizivou šancí na vyrovnání. Hráči Jiřic dobře kombinovali a do ničeho nás nepustili, naopak jsme čelili neustálému tlaku. Výborně zachytal střídající Sekal, i přes to jsme obdrželi další dva góly a do Jiřic zaslouženě putovali tři body.

(pac)