Vyskytná - Senožaty 1:2 (0:1)

přidáno: 9. 9. 2013 22:08, autor: Pavel Vondrak   [ aktualizováno 10. 9. 2013 1:12 ]
7. září 2013 Vyskytná - Do Vyskytné zavítal další z loňských účastníků okresní II třídy a tedy i papírový favorit na postup. Senožaty hned od začátku zápasu dokázali dostat domácí pod tlak a těžili z nepřesností naší obrany a zálohy. Po prvních 20 minutách se hra postupně vyrovnávala, ale poté hosté využili další špatnou rozehrávku a po rychlém protiútoku dostali odražený balon do naší sítě. Vyskytná se stále nedokázala herně výrazněji prosadit a proto první poločas skončil zaslouženým vedením hostů. Po poločasovém zpytování svědomí jsme druhou půli začali aktivněji a otěže zápasu padli do našich rukou. Bohužel náš sílící tlak překazilo další zaváhání, kdy přes naše obranné řady snadno prošli dva protihráči a po přesné přihrávce zvýšili svoje vedení. Naštěstí nás toto úplně nepoložilo a pokračovali jsme v náporu na soupeřovu branku. Zrodilo se několik nadějných situací. Z jedné takové, po parádní přihrávce Štepána, se prosadil Valenta a vstřelil kontaktní gól. To nastartovalo náš závěrečný dvacetiminutový tlak, který jsme ale nedokázali proměnit ve vyrovnávací gól. Vždy jsme selhali v zakončení, které bylo buď nedůrazné, zbrklé nebo nepřesné. Hosté si odvezli všechny body a nás poslali do spodní poloviny tabulky.

V zápasu se opět projevilo několik závažných skutečností:
1. neschopnost důrazu na odražené míče před brankou soupeře
2. nepřesné a zbrklé zakončení
3. chybějící finální přihrávka na volného hráče
4. fatální chyby v obraně
5. nedodržení životosprávy večer před zápasem (opakovaně)

Pokud se toto nezlepší, nemůžeme očekávat lepší výsledky!!!