Vyskytná - Petrovice 1:1 (1:1)

přidáno: 25. 5. 2014 21:47, autor: Pavel Vondrak
3.5.2014 Vyskytná - Vyrovnaný duel skončil spravedlivou remízou, když se v prvním poločase střelci obou celků předháněli ve spalování šancí. Jako první šli do vedení hosté, Slavík se nejlépe zorientoval ve skrumáži. Minutu před koncem poločasu pak vyrovnal hlavou Souček. Druhá půle přinesla opatrnější fotbal a tři body pro domácí zazdil Budík, když v závěru neproměnil pokutový kop.

Góly: 44. Souček – 26. Slavík. Rozhodčí: Šatara. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Vyskytná: Flekal – Roubíček, Fíla, Vondrák (85. Havel), Přibyl, Mejstřík (85. Bína), Valenta, Budík, Bezděkovský, Souček, Šustr. Petrovice: Beránek – Kloc (71. Folejtar), Prajsler, Kočička, F. Krpálek, Zach (89. J. Krpálek), Kameš, Dus, Kubát, Příhonský (46. Klofáč), Slavík.

(pelhřimovský deník)