Fotbal - O klubu‎ > ‎Tým „A“‎ > ‎Zápasy‎ > ‎

Vyskytná - Mnich 3:2 (3:1)

přidáno: 3. 11. 2013 21:46, autor: Pavel Vondrak   [ aktualizováno 3. 11. 2013 21:47 ]
Vyskytná 26.10.2013 - Utkání rozhodl výkon domácích v prvním poločasu, v němž získali vedení 3:1. To ještě Valenta neproměnil pokutový kop. Po přestávce byli lepší hosté, David snížil a v závěru sahal Mnich po remíze. Šance však proměnit nedokázal, takže body zůstaly ve Vyskytné. Góly: 2. Šustr, 7. Souček, 17. Valenta (PK) – 14. Mocek, 50. David. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Poločas: 3:1. Vyskytná: Sekal – Roubíček, Bezděkovský, Vondrák, Bína (55. Budík), Mejstřík (85. Havel), Šustr, Valenta, Hlobeň (80. Blažek), Souček, Štěpán. Mnich: Šimůnek – Křivánek, Procházka, Motyčák, Hron, Vaněk, Dufek, Štangl, Novotný, Mocek, David.