Vyskytná - Lukavec 4:1 (2:1)

přidáno: 29. 9. 2013 22:03, autor: Pavel Vondrak
Vyskytná 28.9.2013 - Čtvrtý ze série domácích zápasů zvládla Vyskytná s přehledem. Přijel nevýrazný soupeř z Lukavce. V prním poločase jsme sice neměli nijak zvlášť převahu, přesto se nám podařilo vsítit dvě branky. První padla po krásné kombinaci na jeden dotek mezi Součkem a Valentou. Druhý jmenovaný nedal brankářovi šanci a střelou k tyči nás dostal do vedení. Druhý gól padl po Přibylově penaltě, když lukavecký gólman stáhl k zemi Mejstříka, který už tou dobou šel s balonem do prázdné branky a zabránil tak stoprocentnímu gólu. Zároveň obdržel i červenou kartu a hosté se tak ve čtyřicáté minutě dostali do oslabení deseti hráčů. To nám výrazně ulehčilo zbytek zápasu. Bohužel jsme ještě do přestávky branku obdrželi. Místo důrazného odkopu míče z naší šestnácky řešili obránci situaci krátkými přihrávkami a Vondrák zpětnou k brankářovi. Ten ovšem špatně vyhodnotil situaci a míč si vzal do náručí, z čehož nemohlo následovat nic jiného než nepřímý kop z hranice malého vápna. Ten se nám nepodařilo ubránit a hosté snížili na 2:1. Druhá půle se již nesla v režii domácích. Hosté hrající v deseti měli jen několik málo nebezpečnějších akcí, většinu přerušila nyní už výborně hrající obrana již v zárodku a s ostatními si hravě poradil náš gólman. My jsme měli hned několik tutovek, podařilo se proměnit dvě zásluhou Součka, který má letos již sedm zářezů. Lukavečtí byli nakonec asi rádi, že si odvezli pouze 4 branky, mohlo jich být klidně šest, sedm.
(pac)