Vyskytná - Čejov B 4:3 (3:3)

přidáno: 22. 9. 2013 22:04, autor: Pavel Vondrak   [ aktualizováno 22. 9. 2013 22:15 ]
Vyskytná 21.9.2013 - Ve Vyskytné tentokrát padlo hodně gólů. Čejov hrál překvapivě velice dobře a svou kombinační hrou nám pořádně zatápěl. Celý první poločas byl víceméně vyrovnanou hrou s mírnou převahou Čejova. Naše záloha nedokázala účelně přistupovak k čejovským a do naší obrany chodilo spoustu pěkných přihrávek, které jsme ovšem s těží likvidovali a proto měl soupeř několik hrozivých zakončení, ze kterých nakonec padli 3 góly. Zásluhou výborně chytajícího Sekala jich nebylo více. Nám se podařilo vsítit také po třech brankách - dorážkou Mejstříka, když gólmanovi vypadl balón z náručí, Souček se dokázal výborně uvolnit na hranici ofsajdu, a třetí gól padl z Přibylovi penalty, která následovala po tvrdém zákrouku na Součka. V druhé půli se naše hra trochu zlepšila, avšak Čejov také přidal a měl více ze hry. Opět čaroval náš "Sekynátor" a vychytal několik gólovek. Nám se podařilo zvýšit na 4:3 po parádním centru Valenty, Souček se hlavou prosadil. Měli jsme strach o výsledek, naše hra tomu také odpovídala. Čejov na nás v závěru vytvořil obrovský tlak, který vyvrcholil tři minuty před koncem penaltou. K tyči umístěnou tvrdou střelu Sekal dlouhým a přesným skokem dokázal zlikvidovat na roh a tím nám udržel tři body. Čejov odjížděl zklamaný. Minimálně by si zasloužil remízu, možná i výhru. Fotbal je ale o gólech, a těch jsme tentokrát dokázali vstřelit více.
(pac)