V. Chyška - Vyskytná 1 : 1

přidáno: 2. 9. 2015 19:42, autor: Jiri Roubicek   [ aktualizováno 2. 9. 2015 19:52 ]

Hosté na toto nelehké utkání přijeli bez pěti hráčů základní sestavy. Příležitost proto dostali hráči z lavičky. Musel nastoupit i záložník Havel se zraněným kotníkem, který zápasové tempo vydržel bohužel jen chvilku a zbytek zápasu byl spíše do počtu. Začátek utkání začal ve svižném tempu i přes velké vedro a hostům se podařila proměnit hned první příležitost, kdy v 5. minutě rozvlnil síť za domácím gólmanem útočník Vyskytné Souček a hosté vedli 1:0. Poté začli domácí mít mírně navrch. Vyskytná díky dobré poziční a disciplinované hře nicméně nepřipustila domácím žádnou větší příležitost na ohrožení své „svatyně“. Druhý poločas začal opět mírnou převahou V. Chyšky, která v 55. minutě po drobném zaváhání za strany hostujících hráčů dokázala střelou Zenáhlíka vyrovnat. Poté se hra vyrovnala s šancemi na obou stranách. Za zmínku stojí přímí kop P. Fíly, který mířil do šibenice domácí brány, ale domácí brankář byl proti a nádherným zákrokem zabránil míči doputovat až do brány. Zápas se dohrál v poklidu a soupeři se spravedlivě podělili o body za remízu 1:1. Vyskytná předvedla kvalitu své střídačky, kdy domů přivezli nečekaný bod ukořistěný z venkovního zápasu s velmi kvalitním soupeřem.

V. Chyška: Štamberk - Havlíček, Krch (46. Čekal), M. Křížek, Malina, Radhouský, Sojka, Štarman (69. Mládek), Zelenka, Zenáhlík (75. Houdek), Mička

Vyskytná: Sekal - Mejstřík, P. Fíla, Vondrák, Bína, V. Fila, Havel, Štěpán, Krejčí, Souček, Blažek

Góly: domácí: 55. Zenáhlík

hosté: 5. Souček