Senožaty : Vyskytná 1 : 1

přidáno: 28. 4. 2015 5:29, autor: Jiri Roubicek   [ aktualizováno 28. 4. 2015 5:39 ]
Od začátku utkání se hrál nepohledný fotbal z obou stran, kdy měli domácí mírnou převahu, kterou využili minutu před přestávkou díky krásně kopnutému přímému kopu. Hostující brankář Fíla neměl na střelu M. Večeři nárok a musel zalovit v síti. Po přestávce se hra vyrovnala a postupně získávali na vrch hosté z Vyskytné, ale pomohlo až šťastné střídání, kdy na hřiště nastoupil Petr Blažek. Stačilo mu 8. minut na to, aby se správně zorientoval ve skrumáži před soupeřovou brankou a vyrovnal na konečných 1:1. Obrázkem utkání byla spousta nepřesných přihrávek a minimum šancí na obou stranách.

Senožaty: I. Večeřa - Vokřál, Cibula, Maděra, Burda, Koželuh, K. Mareš, Pilát (73. J. Mareš), Vlk (85. L. Mareš), M. Večeřa, Sýs
Vyskytná: Fíla - Roubíček, Bezděkovský, Mejstřík, Bína (73. Sekal), Havel (70. Blažek), Šustr, Valenta, Fila, Souček, Štěpán

Góly: domácí - 45. M. Večeřa
         hosté - 78. Blažek