Fotbal - O klubu‎ > ‎Tým „A“‎ > ‎Zápasy‎ > ‎

Senožaty : Vyskytná 0 : 2

přidáno: 19. 9. 2015 22:08, autor: Jiri Roubicek   [ aktualizováno 27. 9. 2015 21:25 ]

První poločas začal se svižném tempu. Hra byla vyrovnaná, ale na rozdíl od hostů, se domácí na dostřel branky hostů dostali jen sporadicky. Hosté několikrát nebezpečně zahrozili, ale nedokázali přesně zakončit, nebo jim radost překazil domácí gólman. Po změně stran se ale začli dít věci. Hnedka v 47. minutě se z úhlů levačkou trefil Souček. Od té doby, jako by hráči Senožat měli na nohách závaží. Přestali se pohybovat a Vyskytná je uzamkla v obraně. Začali bránit v deseti a jen odráželi Vyskytenskou „bílou vlnu“. V 62. Minutě se domácím nepovedlo odehrát míč z malého vápna a narazili ho útočníkovy hostů a Štěpán už si věděl rady, kam míč patří. Skóre navýšeno na 0:2. Domácí hrozili pouze z ojedinělých protiútoků, s kterými si snadno poradila výborně hrající obrana, popřípadě gólman hostů Sekal. Pět minut před koncem se sice domácí ještě snažili dostat hosty pod tlak, ale marně, tak si Vyskytná odvezla zasloužený tři body domů.

Senožaty: I.Večeřa - Burda, K. Mareš, J. Mareš, Sýs, M. Večeřa, J. Vlk, Koželuh, Cibula, Jankůj (24. Mareš), Pilát (67. P. Vlk)

Vyskytná: Sekal - Roubíček, Bezděkovský, Bína (80. Přibyl), Vondrák, V. Fila, Šustr, Valenta, Krejčí (84. Havel), Souček, Štěpán (81. Blažek)

Góly: hosté: 47. Souček, 62. Štěpán

Rozhodčí: Faltýnek