Vyskytná A - Plačkov A 5:1 (1:1)

přidáno: 30. 1. 2013 8:51, autor: Zdeněk Jonák   [ Aktualizováno 9. 5. 2013 22:16 uživatelem Pavel Vondrak ]
1.5.2013 Vyskytná - Prvomájová dohrávka 15.kola proti odvěkému rivalu z Plačkova začala pro domácí tým velice nešťastně. Asi po 30 sekundách jsme prohrávali 0:1. Plačkovští tímto začali silnou ofenzivu, ve středu hřiště dobře kombinovali, avšak domácí bránu se jim výrazně ohrozit nepodařilo. Vyskytná se prvních dvacet minut pouze bránila a ani to jí moc nešlo. Poté se hra trochu vyrovnala a Fíla po rohovém kopu vyrovnal. Poločas skončil 1:1 a do kabin šel domácí Sokol s celkem dobrými vyhlídkami na druhý poločas. V druhé půli se nám dařilo dobře napadat rozehrávku hostů, lépe a důrazněji jsme přistupovali do osobních soubojů, což vedlo k tomu, že jsme během prvních deseti minut postupně začali tahat za delší stranu provazu a převzali jsme průběh utkání do svých rukou. Hráči Plačkova pomalu ztráceli sílu a snad i chuť, nedařil se jim přechod do útoku a Drahného branku ohrožovali vyjímečně. Naopak domácí byli rozjetí, Souček vstřelil gól na 2:1, poté proměnil Budík penaltu lehkou střelou do středu brány. Další gól vstřelil Hlobeň když osamocen proti brankáři začaroval nohama a doťuknul balon do brány. Plačkovští v tu dobu byli již zlomeni a jistou prohru neunesli, po nesportovním faulu mimo hru a balon byl odměněn jejich záložník červeným kartonkem a předčasně šel do sprch. Místní fanoušci zpívali "Dáme jim bura" a tak se také stalo. Další branku přidal opět L.Hlobeň, kterému nahrál jeho synovec J.Hlobeň. Zápas skončil výsledkem 5:1. Plačkov si z Vyskytné po právu odvezl debakl a my jsme získlai velmi cenné tři body, které pro záchranu v soutěži nutně potřebujeme.