Počátky - Vyskytná 4:1 (4:1)

přidáno: 10. 6. 2013 21:37, autor: Pavel Vondrak   [ aktualizováno 10. 6. 2013 21:38 ]
18.6.2013 Počátky - Vyskytná vyrazila do Počátek opět v oslabeném týmu (zraněný Valenta a Vondrák, chyběl Slavík, brankář Drahný betonoval chalupu). Dá se říci, že pro body jsme nejeli, v Počátkách jsme nikdy nebodovali a většinou to skončilo vysokým přísunem do naší sítě. Tentokrát naši branku hájil Fíla, snažil se, ale některé zákroky mohl provést lépe. Na střídání nebyl nikdo, a i kdyby byl, na střídačku by nemohl. Na takto holubími (kachními, vlaštovčími ???) výkaly znečištěnou lavičku by si stejně nikdo sednout nemohl. Celou první půli byli domácí lepšími na hřišti, avšak od Vyskytné to nebylo úplně marné a do několika šancí se dostala, leč bez úspěchu. Doplatili jsme na nedůraz v obraně a špatné přistupování k hráčům. Za stavu 2:0 se podařilo Součkovi snížit, ale to nestačilo, dostali jsme ještě dva góly a do šaten se šlo za nepříznivého stavu 4:1. Druhou půli se Vyskytná výrazně zlepšila a hra se vyrovnala. Počátečtí se již nedostávali do zakončení, naproti tomu hosté několikrát výrazně ohrozili branku soupeře, ke gólu to nevedlo. Ke konci zápasu mohl Hlobeň skórovat z penalty, bohužel jeho tvrdá střela minula o pár cm levou tyč, byl by to jeho 200. gól!!! Tak snad proti Senožatům. Druhá půle se tedy obešla bez branek a Počátky tak získali všechny body.
(pac)

Domácí byli v první půli jednoznačně lepší a vytvořili si vedení 4:1. Po obrátce pokračovala Vyskytná ve slabším výkonu, střelecky se jí nedařilo, Počátky si proto zisk bodů bez problémů pohlídaly.
Góly: 6. a 33. J. Smejkal, 20. T. Vlček, 26. M. Pavlíček – 23. Souček. Rozhodčí: M. Machač. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 4:1. Počátky: F. Novotný – Neuber, Burza, A. Soukup, Tesař, T. Pavlíček (80. T. Novotný), T. Vlček, P. Zadák, M. Pavlíček (46. Kopečný), J. Smejkal, Valeš. Vyskytná: Fíla – Roubíček, Bezděkovský, J. Hlobeň, Pahr, Štěpán, Šustr, Budík, Krejčí, Souček, L. Hlobeň. ?(krl)
(pelhřimovský deník)