Petrovice - Vyskytná 3:4 (1:4)

přidáno: 6. 10. 2013 22:07, autor: Pavel Vondrak   [ aktualizováno 7. 10. 2013 0:30 ]
Petrovice 6.10.2013 - Do Petrovic jsme vyrazili téměř v plné síle (pro nemoc chyběl bek Přibyl) a chtěli jsme zde bodovat. Odehrál se ovšem zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme domácí jasně přejeli, výborně jsme kombinovali, rychlými brejky neustále ohrožovali gólmana. Petrovičtí byli naprosto bezzubí a sporadicky se dostávali do zakončení. Naši drtivou převahu v první půli jsme dokázali zužitkovat čtyřikrát. Důrazně bojující Mejstřík se prosadil hned dvakrát, a to vybojováním odražených balonů a jejich následným doklepnutím do petrovické sítě. Další gól přidal z penalty Budík, když byl ve vápně faulován sám na bránu jdoucí Mejstřík. Poslední gól zařídil po sprintu z půle hřiště Štěpán pumelenicí do protipohybu gólmana. Domácí byli v tu dobu na ručník. Ovšem druhá půle byla úplně z jiného těsta. Prvních deset minut jsme měli stále silnou převahu, ale poté jsme dostali nešťastný gól, kdy po špatném odskoku na drnovitém hřišti náš brankář míč pouze vyrazil a dotírající útočník dostal míč do naší branky. Toto byl zlomový bod zápasu a od té doby se dostali domácí na koně a v touze vyrovnat nás zatlačili na naší polovinu. Jejich útoky začali být silně nebezpečné a posledních dvacet minut jsme v podstatě jenom bránili. Domácím se podařilo dát kontaktní gól a my jsme se začínali bát o tři body. Soupeře jsme už nijak neohrožovali a pouze jsme odkopávali balony pryč. Naštěstí jsme tříbrankový náskok z první půle udrželi a z Petrovic jsme přivezli velice cenné tři body.
(pac)