Obrataň - Vyskytná 5:0 (2:0)

přidáno: 14. 5. 2013 22:30, autor: Pavel Vondrak   [ aktualizováno 14. 5. 2013 22:32 ]
12.5.2013 Obrataň - Vyskytná přijela do Obrataně v oslabené sestavě, bez možnosti střídání. Bohužel nás stále trápí zranění hráčů, hlavně ale nechuť některých vůbec přijít na zápas!!! Obrataň se do nás pustila naplno a my měli velké problémy odrážet jejich útoky, občas se nám sice podařilo založit protiútok, avšak bez valného úspěchu. První gól jsme dostali po špatném odehrání balonu golmanem, další pak po neuhlídání hlavičkujícího předstopera. Dva hloupé góly. Ke konci první půle se nad hřištěm strhlo krupobití, rozhodčí však nechal hru pokračovat a zápas přerušil, až když kolem létaly hromy a blesky. Po cca 15 minutové pauze jsme dohráli poločas a začali druhý. Předchozí studená sprcha nás neprobrala a domácí měli zápas plně pod kontrolou. Přidali další góly, poté se při souboji zranil Kucián v obličeji a silně otřesen nemohl pokračovat dále v zápasu a dohrávali jsme v deseti. Obratanští na nás neustále útočili a jenom díky výborným zákrokům Sekala jsme dostali "pouze bůra". Pokud se chceme v soutěži udržet, je potřeba zlepšit přístup hráčů k zápasům, obzvlášť k těm venkovním!!!
(pac)

Hrálo se za stálé převahy domácího týmu, který kromě pěti gólů řadu šancí neproměnil. Hosté působili odevzdaným dojmem, neprobrala je ani přestávka po půlhodině, kterou zavinila bouřka.
Góly: 9., 47. a 88. Melichar, 23. Vysiblo, 47. Buchar. Rozhodčí: Poul. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Obrataň: Kalina – Menšík, Melichar, Petr Čekal, Šimek (46. Flígr), Pařil, Zeman, Vysiblo, Tábora, Buchar (60. Polanecký), Holub (60. Lhotský). Vyskytná: Čekal – Kucián, Fíla, Vondrák, Pahr, Roubíček, Šustr, J. Hlobeň, Krejčí, Souček, L. Hlobeň.
(pelhřimovský deník)