Nový Rychnov B : Vyskytná 1 : 0

přidáno: 7. 10. 2015 21:27, autor: Jiri Roubicek

Sousedské derby přineslo vyrovnaný, bojovný zápas, ve kterém zářili oba gólmani. V prvním poločase dvakrát zvonila tyč za domácím Martinem Faltýnkem, kterému zápas vyšel na výbornou, když byl pro domácí velkou oporou. Za hosty to střelou z dálky zkoušel několikrát Petr Fíla, ale Faltýnek byl pozorný. V prvním poločase šedesátka diváků branku neviděla. Po přestávce pokračoval vyrovnaný boj, když hosté byli mírně aktivnějším týmem. Nejdůležitější okamžik zápasu se odehrál v 66. resp. 67. minutě, kdy nejprve trenér domácích poslal na hřiště Petra Matouška, který se o minutu později ukázal býti tím správným žolíkem. Po akci a následné střele M. Loskota si Petr Matoušek našel brankářem vyražený míč a uklidil ho do sítě. Hosté se poté pokoušeli o vyrovnání, ale brankou neskončil ani přímý kop Petra Fíly, ani chvíli před koncem šance jednoho z hostujících útočníků, když gólovou hlavičku M. Faltýnek zneškodnil.

Nový Rychnov B: Faltýnek - Ehl, Koubek, Barták, O. Loskot, V. Mareš (42. Čech), Karpíšek, Březina, Minch (52. L. Mareš), Pavelka (66. Matoušek), M. Loskot

Vyskytná: Sekal - Roubíček, P. Fíla, Budík, Vondrák, Krejčí, Valenta, Bezděkovský, Šustr, Souček, Havel (46. V. Fila)

Rozhodčí: Večeřa

ŽK: 2:3