Fotbal - O klubu‎ > ‎Tým „A“‎ > ‎Zápasy‎ > ‎

Lukavec - Vyskytná 7:3 (3:3)

přidáno: 1. 5. 2014 21:51, autor: Pavel Vondrak
Lukavec 26.4.2014 - Oba týmy se před utkáním potýkaly s problémy se sestavou. Rychleji se oklepali domácí, kteří šli do vedení hned v 7. minutě, ale nesehranost týmu vedla k vyrovnání. Do kabin se šlo za stavu 3:3. Po změně stran se předvedli v lepším světle domácí, kteří přidali ještě čtyři branky. Od stavu 5:3 se utkání prakticky jen dohrávalo.

Góly: 7. a 84. Kuneš, 29. a 88. Dvořák, 36. a 50. Prokop, 72. Wenemoser – 17. Valenta, 23. Budík (PK), 41. Mejstřík. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 3:3. Lukavec: Ludvík (17. Šedivý) – Nekovář, Stibůrek (46. Wenemoser), Mařinec, Michal, Štarman, Mišoň, Prokop, Zeman, Dvořák, Kuneš. Vyskytná: Sekal – Blažek, Fíla, Vondrák, Bína, Mejstřík, Budík, Valenta, Štěpán, Souček, Havel.