Jiřice B : Vyskytná 0 : 3

přidáno: 19. 10. 2015 21:22, autor: Jiri Roubicek   [ aktualizováno 22. 10. 2015 18:32 ]

Od první minuty diktovali tempo utkání aktivně hrající domácí. Jejich snaha o kombinaci přinesla několik závarů ve vápně hostů a sérii rohů, ze kterých domácí nedokázali skoróvat. Za zmínku stojí pouze nastřelená tyč hostující branky po nepovedené hlavičce jednoho z obránců. Ve 31. minutě přišel pro dobře kombinačně hrající Jiřice trest v podobě rychlého protiútoku, který povedeně zakončil hostující Bezděkovský, který střelou z první nedal brankáři Zabloudilovi šanci a poslal hosty do vedení. Inkasována branka domácími otřásla a do konce poločasu se na hřišti nic zajímavého nedělo. Do druhé půle vstoupili lépe opět domácí, kteří nepustili soupeře prvních deset minut přes půli. Ale jejich snaha končila na dobře organizované obraně hostů nebo v rukavicích dobře chytajícího Sekala. V 55. minutě se dostali hosté do slibného přečíslení, ze kterého vybojovali roh. Z rohového kopu se dokázal po závaru ve vápně razantní střelou prosadit hostující Šustr. Po necelých dvou minutách vybojovali hosté standartní situaci na hraně vápna. Tvrdou střelu gólman Zabloudil pouze vyrazil před vyskytenského útočníka Součka a ten pohodlně skóroval do prázdné brány. Domácí Jiřice se snažily se stavem utkání něco udělat, ale jejich neschopnost skórovat a smůla v koncovce byla místy až komická. V posledních dvaceti minutách domácí 2x nastřelili břevno a většina jejich střel končila mimo tři tyče gólmana Sekala a nebo na jeho rukavicích. Domácí Jiřice nebyly horším týmem a výsledek 0:3 je pro ně velice krutou prohrou a ukázkou skvělé produktivity hostů.

Jiříce B: Zabloudil - Trnka, Petřík, Langr, Nesporý, Novák (68. Frantál), Babinec (72. Horký), Příhoda, Pexa (46. Záviška), Hrůza (55. Vincenc), Holoubek

Vyskytná: Sekal - P. Fíla, Vondrák, Budík, Blažek, Krejčí, Valenta, Bezděkovský, Šustr, Souček, V. Fila

Góly: hosté - 31. Bezděkovský, 59. Šustr, 61. Souček

Rozhodčí: Hanzl