Děvet bodů ve hře!!!

přidáno: 27. 5. 2013 22:20, autor: Pavel Vondrak
Do konce soutěže zbývají tři kola (9 bodů), hrajeme dva zápasy doma s posledními mužstvi, tedy přímý souboj o záchranu. Je proto potřeba, aby jsme se alespoň sešli v trochu silnější sestavě a vybojovali těch šest bodů. Je to v našich rukách a nemusíme se bát "nepředvídatelných" výsledků ohrožených týmů. V Počátkách asi příliš šancí na body nemáme.
Poutník liga ovšem nekončí 26.kolem, ale týden poté se budou ještě dohrávat odložená utkání z jara. To však může nahrávat některým týmům, protože budou znát konečné výsledky ostatních mužstev a dle mého názoru je to neregulérní stav. Poslední zápasy, včetně dohrávek, by měli proběhnout ve stejný den a čas, aby se předešlo různým spekulacím. Toto OFS Pelhřimov asi silně podcenil.

(pac)