Červená Řečice - Vyskytná 6:0 (1:0)

přidáno: 27. 5. 2013 22:15, autor: Pavel Vondrak   [ aktualizováno 27. 5. 2013 22:22 ]
26.5.2013 Červená Řečice - Na jaře se pro nás stává standartem slabá účast hráčů na venkovní (a pomalu i domácí) zápasy, tentokrát nás opět potrápila marodka (chřipka, urvaná noha, ruka v sádře, vykloubená čelist atd.). Jeli jsme tedy v jedenácti lidech, a to nám pomohl Jirka Hlobeň a Vojta Fila z B týmu. A už tradičně jsme v prvních minutách hry obdržely gól, tentokrát po nastřeleném břevnu, kdy odražený míč dorazil do naší branky Obranec. Poté jsme se trochu vzpamatovali a první půli jsme dokázali nápor domácích bránit, přičemž nám hodně pomohla jejich nemohoucnost trefit bránu. Bohužel zažátek druhého poločasu byl tragický a během deseti minut nám domácí nasázeli tři branky, dvakrát z rychlého protiútoku, jednu po standartní situaci. To nás úplně zlomilo a zbytek zápasu jsme dohrávali otráveni, bez pohybu, snahy a chuti. Několik málo ohrožení soupeřovi branky jsme nijak nezužitkovali a tak domácí v pohodě ovládali celé hřiště. Přidali další dva góly a my jsme si z Řečice odvezli pěkný výprask.
(pac)

V jednoznačném utkání domácí v prvním poločase bojovali s nepřesnou koncovkou, ale ve druhé půli už stříleli ostrými. Střídající Káva odmítl v závěru hattrick, když v 89. minutě neproměnil penaltu.
Góly: 2. Obranec, 47. Nohejl, 50. Keller, 56. Bouz, 81. a 85. Káva. Rozhodčí: Poul. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Červená Řečice: P. Dýnek – Popovič, Košťál, Plášil, Pavelka, J. Dýnek, Bouz (76. Hovorka), Nohejl, Nenadál, Obranec (71. Káva), Kubánek (46. Keller). Vyskytná: Drahný – Roubíček, P. Fíla, Vondrák, Pahr, Bezděkovský, Šustr, J. Hlobeň, V. Fíla, Souček, L. Hlobeň. (šťs)
(pelhřimovský deník)