Černovice - Vyskytná 4:3 (3:2)

přidáno: 9. 9. 2013 21:26, autor: Pavel Vondrak
V Černovicích se hrál zápas s řadou šancí na obou stranách. Ozdobou obou týmů byli brankáři. V 8. minutě prošel středem obrany Štěpán a dostal hosty do vedení, vyrovnání zařídil Pravda z trestného kopu. Poté Tille a Bohuslavický z pokutového kopu dvakrát zajistili dvoubrankové vedení Černovicím. Nedorozumění domácí obrany využili Šustr a Souček, ale vyrovnat se Vyskytné už nepovedlo.
Góly: 18. a 52. Tille, 10. Pravda, 27. Bohuslavický – 8. Štěpán, 41. Šustr, 66. Souček. Rozhočí: Šatara. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 3:2. Černovice B: Karel Vošahlík st. – Paďourek, Mach, M. Míka, Bohuslavický, Hlásek, Pravda, Kmeťo,  Chvála, J. Míka, Tille. Vyskytná: Sekal – Hlobeň, Bezděkovský, Vondrák, Roubíček, Krejčí, Šustr, Valenta, Štěpán, Souček, Blažek.
(pelhřimovský deník)