Čejov B - Vyskytná 6:1 (4:1)

přidáno: 1. 5. 2014 21:47, autor: Pavel Vondrak
Čejov 19.4.2014 - Domácí chtěli navázat minulý vítězný duel, a to se jim povedlo na jedničku. Hned od začátku utkání se tlačili do útoku, ale hra se odehrávala spíše uprostřed hřiště. Ovšem ve 14. minutě začaly brankové hody, které odstartoval Nápravník. K němu se ještě přidali Jaroslav Svoboda a Doležal. Pak domácí polevili a Vyskytná snížila. Ovšem ještě do poločasu Čejovu tříbrankový náskok vrátil L. Kratochvíl. Po změně stran hosté fyzicky odpadli a domácí přidali ještě dvě branky.

Góly: 14. Nápravník, 20. Jaroslav Svoboda (PK), 22. Doležal, 41. L. Kratochvíl, 68. Z. Kratochvíl, 76. R. Moravec – 32. Valenta. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 4:1. Čejov B: Mráček – Semrád (55. Marek), Moravec, Tománek (55. Pech), Josef Svoboda, Nápravník (75. Neuber), Doležal (55. Krupička), Křípal, Jaroslav Svoboda, L. Kratochvíl, Z. Kratochvíl. Vyskytná: Sekal – Bezděkovský, Fíla, Roubíček, Přibyl, Mejstřík, Šustr, Valenta, Bína (72. Havel), Souček, Štěpán (18. Blažek)

(pelhřimovský deník)