Budíkov B - Vyskytná 2:2 (2:0)

přidáno: 13. 4. 2014 21:47, autor: Pavel Vondrak   [ aktualizováno 1. 5. 2014 22:17 ]
13.4.2014 Budíkov - První polovina zápasu byla vyrovnanou záležitostí. V držení míče měli domácí sice převahu, ale co se týče střel na branku a vyložených gólovek, tak to bylo rovnocenné. Přesto jsme dostali jeden smolný gól, když po rohovém kopu hlavičku domácího útočníka ještě dokázal zblokovat Budík, ale míč se nešťastně odrazil Fílovi na nohy a on bezmocně přihlížel jak od něj putuje balon do vlastní branky. Druhou branku poté přidali domácí z penalty, když Bezděkovský ve vápně nedovoleně zastavil pronikajícího hráče Budíkova.
Druhá polovina zápasu měla zcela odlišný průběh od první. Domácí se prakticky na nic nezmohli a toho dokázala Vyskytná využívat a nebezpečně ohrožovala soupeřovu branku. Po deseti minutách hry dokázal snížit Budík přízemní střelou k tyči. Poté se rozjela ta pravá ofenzivní smršť Vyskytné, ovšem bez gólového zápisu. Měli jsme možná deset tutovek, nic nevyšlo. Domácí byli pod obrovským tlakem a jejich sporadické protiútoky jsme dokázali efektivně odvracet. Už to vypadalo, že odjedeme s prázdnou, ale v poslední akci zápasu jsme vyrovnali. Po autovém vhazování Vondráka Bezděkovský prodloužil balon a Šustrova tečovaná střela z vápna prošla za záda bezmocného gólmana. Po rozehrání následoval konečný hvizd rozhodčího a my jsme dokázali odvézt alespoň jeden bod z Budíkova. Celkově jsme na tom byli asi lépe, avšak remíza odpovídá dění na hřišti. (pac)

autor: Kamil Vaněk/pelhřimovský deníkautor: Kamil Vaněk / pelhřimovský deník