přidáno: 11. 4. 2016 17:59, autor: Jiri Roubicek

Vyskytná: Sekal - Roubíček, Budík, Vondrák, Krejčí, V. Fila, Valenta (46. Blažek), Štangl, Šustr, Souček, Štěpán
Velká Chyška: Štamberk - Sojka, Rathouský, Mička, Havlíček, Křížek, Krch, Mládek, Kuzdas (60. Drs), Štarman, Bečka (75. Holeček)

Rozhodčí: Mráček
ŽK: 2 : 1
Diváci: 40

Petrovice : Vyskytná 3 : 3

přidáno: 11. 4. 2016 17:40, autor: Jiri Roubicek   [ aktualizováno 11. 4. 2016 18:00 ]

Petrovice: Kytka - Peterka, Kubát, Krpálek, Krejčí, Klofač, Kočička, Kloc, Kameš, Folejtar, Zach
Vyskytná: Sekal - Bezděkovský (35. Bína), Vondrák (60. Krejčí), Roubíček, Budík, V. Fila, Šustr, Valenta, Štangl, Souček, Štěpán

přidáno: 25. 10. 2015 19:37, autor: Jiri Roubicek

Vyskytná: Sekal - Budík, Vondrák (63. Bína), P. Fíla, Roubíček, Valenta, Krejčí, Šustr (62. Blažek), Bezděkovský, V. Fila (62. Štěpán), Souček
Mnich: Šimeček - Dvořáček ml., Dvořáček st., Koukal, Vaněk, Chaloupek, Štangl, Cabaj (84. Koukal), David, Hrdlička, Švácha

Góly: domácí- 9. V. Fila, 12. Bezděkovský, 15. Šustr, 34. Souček, 39. V. Fila, 83. P. Fíla

Rozhodčí: Jelínek
ŽK: 1 : 2
Diváci: 60

Jiřice B : Vyskytná 0 : 3

Od první minuty diktovali tempo utkání aktivně hrající domácí. Jejich snaha o kombinaci přinesla několik závarů ve vápně hostů a sérii rohů, ze kterých domácí nedokázali skoróvat. Za zmínku stojí pouze nastřelená tyč hostující branky po nepovedené hlavičce jednoho z obránců. Ve 31. minutě přišel pro dobře kombinačně hrající Jiřice trest v podobě rychlého protiútoku, který povedeně zakončil hostující Bezděkovský, který střelou z první nedal brankáři Zabloudilovi šanci a poslal hosty do vedení. Inkasována branka domácími otřásla a do konce poločasu se na hřišti nic zajímavého nedělo. Do druhé půle vstoupili lépe opět domácí, kteří nepustili soupeře prvních deset minut přes půli. Ale jejich snaha končila na dobře organizované obraně hostů nebo v rukavicích dobře chytajícího Sekala. V 55. minutě se dostali hosté do slibného přečíslení, ze kterého vybojovali roh. Z rohového kopu se dokázal po závaru ve vápně razantní střelou prosadit hostující Šustr. Po necelých dvou minutách vybojovali hosté standartní situaci na hraně vápna. Tvrdou střelu gólman Zabloudil pouze vyrazil před vyskytenského útočníka Součka a ten pohodlně skóroval do prázdné brány. Domácí Jiřice se snažily se stavem utkání něco udělat, ale jejich neschopnost skórovat a smůla v koncovce byla místy až komická. V posledních dvaceti minutách domácí 2x nastřelili břevno a většina jejich střel končila mimo tři tyče gólmana Sekala a nebo na jeho rukavicích. Domácí Jiřice nebyly horším týmem a výsledek 0:3 je pro ně velice krutou prohrou a ukázkou skvělé produktivity hostů.

Jiříce B: Zabloudil - Trnka, Petřík, Langr, Nesporý, Novák (68. Frantál), Babinec (72. Horký), Příhoda, Pexa (46. Záviška), Hrůza (55. Vincenc), Holoubek

Vyskytná: Sekal - P. Fíla, Vondrák, Budík, Blažek, Krejčí, Valenta, Bezděkovský, Šustr, Souček, V. Fila

přidáno: 7. 10. 2015 21:27, autor: Jiri Roubicek

Sousedské derby přineslo vyrovnaný, bojovný zápas, ve kterém zářili oba gólmani. V prvním poločase dvakrát zvonila tyč za domácím Martinem Faltýnkem, kterému zápas vyšel na výbornou, když byl pro domácí velkou oporou. Za hosty to střelou z dálky zkoušel několikrát Petr Fíla, ale Faltýnek byl pozorný. V prvním poločase šedesátka diváků branku neviděla. Po přestávce pokračoval vyrovnaný boj, když hosté byli mírně aktivnějším týmem. Nejdůležitější okamžik zápasu se odehrál v 66. resp. 67. minutě, kdy nejprve trenér domácích poslal na hřiště Petra Matouška, který se o minutu později ukázal býti tím správným žolíkem. Po akci a následné střele M. Loskota si Petr Matoušek našel brankářem vyražený míč a uklidil ho do sítě. Hosté se poté pokoušeli o vyrovnání, ale brankou neskončil ani přímý kop Petra Fíly, ani chvíli před koncem šance jednoho z hostujících útočníků, když gólovou hlavičku M. Faltýnek zneškodnil.

Nový Rychnov B: Faltýnek - Ehl, Koubek, Barták, O. Loskot, V. Mareš (42. Čech), Karpíšek, Březina, Minch (52. L. Mareš), Pavelka (66. Matoušek), M. Loskot

Vyskytná: Sekal - Roubíček, P. Fíla, Budík, Vondrák, Krejčí, Valenta, Bezděkovský, Šustr, Souček, Havel (46. V. Fila)

Rozhodčí: Večeřa

ŽK: 2:3

Diváci: 60

Hráči zápasu: Martin Faltýnek st. : Pavel Sekal

Vyskytná : Čejov 2 : 3

Vyskytná: Sekal - Vondrák, Budík, Fíla (50. Šustr), Bína ( 67. Přibyl), Roubíček, Valenta (80. Havel), Krejčí, Bezděkovský, Blažek (55. Štěpán), Souček
Čejov: Vacata - Tománek, Svoboda (60. Hložek), Semrád, Beneš, T. Pech, P. Pech (88. Křípal), Mareš, Nápravník, Moravec (80. Kulík), Kratochvíl

Góly: domácí: 65. Valenta, 70. Souček
         hosté: 24. Pech, 47. Marek, 48. Kratochvíl

ŽK: 0 : 1
Diváci: 50

Senožaty : Vyskytná 0 : 2

První poločas začal se svižném tempu. Hra byla vyrovnaná, ale na rozdíl od hostů, se domácí na dostřel branky hostů dostali jen sporadicky. Hosté několikrát nebezpečně zahrozili, ale nedokázali přesně zakončit, nebo jim radost překazil domácí gólman. Po změně stran se ale začli dít věci. Hnedka v 47. minutě se z úhlů levačkou trefil Souček. Od té doby, jako by hráči Senožat měli na nohách závaží. Přestali se pohybovat a Vyskytná je uzamkla v obraně. Začali bránit v deseti a jen odráželi Vyskytenskou „bílou vlnu“. V 62. Minutě se domácím nepovedlo odehrát míč z malého vápna a narazili ho útočníkovy hostů a Štěpán už si věděl rady, kam míč patří. Skóre navýšeno na 0:2. Domácí hrozili pouze z ojedinělých protiútoků, s kterými si snadno poradila výborně hrající obrana, popřípadě gólman hostů Sekal. Pět minut před koncem se sice domácí ještě snažili dostat hosty pod tlak, ale marně, tak si Vyskytná odvezla zasloužený tři body domů.

Senožaty: I.Večeřa - Burda, K. Mareš, J. Mareš, Sýs, M. Večeřa, J. Vlk, Koželuh, Cibula, Jankůj (24. Mareš), Pilát (67. P. Vlk)

Vyskytná: Sekal - Roubíček, Bezděkovský, Bína (80. Přibyl), Vondrák, V. Fila, Šustr, Valenta, Krejčí (84. Havel), Souček, Štěpán (81. Blažek)

Góly: hosté: 47. Souček, 62. Štěpán

Rozhodčí: Faltýnek

ŽK: 0:1

Diváci: 40

Vyskytná : Budíkov B 5 : 1

Vyskytná měla k dispozici kompletní kádr, naopak Budíkov přijel bez pendlů z A týmu. Hrálo se za stálé převahy domácích hráčů, kteří se ale v prvním poločase trápili při zakončení.  Po přestávce střeleckou smůlu protrhli a dokráčeli k jednoznačnému vítězství.

Vyskytná: Sekal - Roubíček (76. Bína), Fíla, Vondrák, Budík, Valenta (80. Havel), Šustr, Krejčí, Bezděkovský, Štěpán (80. V. Fila), Souček (74. Blažek)

Budíkov B: Váňa - Janák, Koubek, Bárta, Bleha, Prokop, Novák, Šeda, Eduardo, Šarovec, Havel

Góly: domácí: 15. Valenta, 35. a 76. Krejčí, 71. Souček

hosté: 33. Koubek

Rozhodčí: Kalaš

ŽK: 2 : 1